Vienas du trys... dramblys :)

Rugsėjo 14 d., nuo 12 h iki  13 h dalyvavome netradicinėje kūno kultūros pamokoje Laipiojimo centre "Miegantys drambliai". Į centrą ėjome pėstute, pūtė žvarbus vėjas. Centre mus pasitiko instruktoriais įvairių šalių: Ana iš Ukrainos, Liza iš Vokietijos, Dori iš Rumunijos ir Dede iš Tuniso. Visi jie buvo labai draugiški ir paslaugūs, maloniai bendravo ir beveik visą laiką šypsojosi.  Iš pradžių darėme apšilimą ir žaidėme žaidimą "Dramblių gelbėtojai" Po kurio laiko jau laipiojome sienomis (trasomis).  Kai kurie pasilypėjo tik iki pusės sienos, o kiti "įveikė" sieną iki pat viršaus.

Mums labai patiko, norėsime čia grįžti dar kartą. :)

 

Jaunosios žurnalistės Nerija ir Vesta

2017 09 14

Kūno kultūros pamoka netradicinėje aplinkoje

Kauno UNO Parko laipynės medžiuose suprojektuotos ir įrengtos 2013 metais. Tai įspūdingų nuotykių parkas. Čia gali patirti aukščio baimę.

Pamoką – pramogą pradėjome nuo instruktažo. Labai atidžiai klausėme, kaip instruktorė Dalia aiškino pagrindines saugumo taisykles, pamokymus, kaip naudotis laipiojimo įranga. Nuotykius medžiuose pradėjome nuo geltonos trasos, nuo pirmųjų žingsnių pajutome, kad kliūčių ruožo atkarpos įvairaus sunkumo ir sudėtingumo. Profesionalūs instruktoriai akylai rūpinasi dalyvių saugumu, atidžiai mus stebėjo ir padėjo susidūrus su sunkumais, atsegant ar užsegant karabinus, strigus vienoje ar kitoje trasos vietoje.

Beveik visi mokiniai įveikė po vieną, o kai kurie ir po dvi trasas. Vaikai, įveikę pasirinktą rungtį ar trasą, džiaugėsi naujais potyriais. Tokia kūno kultūros pamoka visiems patiko, ne vienas išreiškė nuomonę, kad čia dar būtinai norėtų sugrįžti su klase arba su tėveliais.

Dėkojame Viliaus tėčiui Viktorui už pavėžėjimą, Mato mamytei Ingridai už skanią arbatą ir  abiems tėveliams už visapusišką pagalbą vaikams parke. 

 

2015 10 06