Pyragų diena

TV3 televizija  lapkričio 6 dieną visus kvietė kepti pyragus, pyragų gabalėlius už sutartą kainą pardavinėti, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2015“. Pyragų diena Lietuvoje minima jau tryliktus metus.

Šiais metais prie šios prasmingos ir gerumu spinduliuojančios akcijos prisijungė ir Vyturio pradinukai – jie kartu su tėveliais kepė pyragus ir, juos skoningai papuošę, išradingai supakavę, vaišino savo mokslo draugus, bičiulius.

Dėkoju visiems 1a klasės mokinukams ir tėveliams už geranoriškumą, nuoširdumą,kvapnius gardžius pyragus ir saldumynus. Vaikai nuoširdžiai dalinosi, vaišinosi ir aukojo. Mūsų klasė surinko "Išsipildymo akcijai" 23 Eur 37 ct. 


2015 lapkričio 6 d.

Skaitmenukų šventė

Pirmokai jau pusantro mėnesio mokykloje ir ne veltui trina suolus. Jau turime kuo pasidžiaugti.  Šiandien klasėje vyko graži popietė -šventė „Skaitmuo“. Vaikai susiskirstę komandomis atliko įvairias užduotis – gamino skaitmenų traukinukus, iš skaitmenų rinko didelius skaičius. Atsakė į sunkius klausymus – kas yra skaitmuo? Kaip vadinami šie skaitmenys?.. Po smagių užduočių ir rungtyniavimo, pirmokai buvo apdovanoti Skaitmenų rašymo PAŽYMĖJIMAIS už išmoktus taisyklingai rašyti skaitmenis. Pažymėjimai tai ne tik paskatinimas, bet ir priminimas-pasižadėjimas visada stengtis gražiai ir taisyklingai rašyti skaitmenis.

Matematinę popietę vainikavo saldžios vaišės – tortas ir Reginos ir jos mamytės kepti keksiukai. 


2015 spalio 19 d.

Kiekvienam po angelą sargą...

 

Spalio 2-oji kalendoriaus lapelyje įrašyta kaip angelų sargų arba dar kitaip vadinama policijos diena.

Penktadienį Kaune minint Angelų sargų dieną vyko M.Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentų inicijuota angelų dalijimo akcija. Taip siekiant parodyti dėmesį žmonėms, įteikiant jiems „asmeninį angelą sargą“. Studentai gyventojams ketino padovanoti 3250 popierinių angelų. 

Džiaugiamės, kad šios akcijos iniciatoriai penktadienį lankėsi mūsų klasėje, bendravo su vaikais ir padovanojo kiekvienam po angelą.

 

 

2015 spalio 5 d.

Judėjimo savaitės bėgimas

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija šiais metais vėl pakvietė mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų bendruomenes rugsėjo 21-27 dienomis dalyvauti Judėjimo savaitės renginiuose. Šiemet, kvietė ne tik į tradicinį bėgimą, bet ir siūlė naujovę – mankštą. 

Rugsėjo 23 d. 6-os pamokos metu didžiajame stadione dalyvauti tradiciniame bėgime rinkosi Kauno „Vyturio“ gimnazijos pradinukai. Prie starto linijos su kitais mūsų mokyklos pirmokais stojome ir mes. Mums reikėjo įveikti pusę rato. Pirmokai buvo tokie nekantrūs, kad nesulaukę tikrojo starto švilpuko pasileido bėgti... Antrasis bandymas buvo sėkmingesnis, visi laiku startavome ir pasiekėme finišą. Valio!

Laimingi, išbandę jėgas bėgime ir nešini diplomu, grįžome į klasę.

Fotografavo Kajaus tėtis Modestas

2015 spalio 1 d.