Pratybų kainos:

Banytė, Kuzavinienė „Pupa“ Nr.1 – 2,86

Banytė, Kuzavinienė „Pupa“ Nr.2 – 2,86

Banytė, Kuzavinienė „Pupa“ Nr.3 – 2,86

R. Makauskaitė-Petkevičienė, V. Varnagirienė „Raktas“ Nr.1 – 3.62

A.Kiseliovas, D.Kiseliova „Matematika“ Nr.1 – 2,86

A.Kiseliovas, D.Kiseliova „Matematika“ Nr.2 – 2,86

       A.Kiseliovas, D.Kiseliova „Matematika“ Nr.3 – 2,86

      A.Kiseliovas, D.Kiseliova „Matematika“ Testai - 2,60

                                            E.Velička ‚Mano muzika“ – 2,86

                                                                        Tikyba – ?

                                                                                       Viso - ______

RENKAME PO ___ Eur.


Pietaujantiems mokyklos valgykloje


Pietūs mokyklos valgykloje  kainuoja 1,50 Eur.  

Pietūs savaitei - 7,50 Eur. 


1-2kl. mokiniai pietauja po 3 pamokų (10.35-11.00).

Pinigėlius už pietus (savaitei) rinksiu pirmadieniais prieš pamokas arba per pirmą pertrauką. Būsiu labai dėkinga už laiku ir be grąžos vaikams įdėtus pinigėlius.


Saulėta ir nerūpestinga vasara skaičiuoja paskutines dieneles...

Ruduo, nešinas mokslo metų rūpesčiais jau trypčioja už durų...

Mieli pirmokai, tėveliai, seneliai...

Kviečiu Jus atvykti į Rugsėjo 1-osios šventę

  • Susitinkame 9:25, 1a klasėje,
  • 9:30 dvyliktokai lydi mažuosius į šventę, 
  • 10:00 šventė mokyklos stadione.
  • Po oficialios šventės dalies grįšime į klasę. Vyks pirmoji pamoka. :)

Jūsų mokytoja Arūnė

Ei, kraunamės kuprinę!..

-       Kokio ilgo gandro kojos?

Kiek lašelių debesy?

Kaip tie paukščiai sugalvoja

Rudenį išskrist visi?

 

Kas geriausias musės draugas?

O kodėl?.. O kur ?.. O kiek?..

 

Raukosi piktai suaugę,

Bara:

 -Mažiau, patylėk!


Neatsako nors ir žino:

Klausimų - pilna galva.

Viskas! Kraunuosi kuprinę

Ir einu mokyklon. VA!

B.M